Меню Закрити

Проекти Громадського бюджету м. Києва

Проекти на голосуванні

Забезпечення безпечних тренувань з велоспорту

Придбання автобусу для технічного супроводу дітей під час тренувань та змагань з велоспорту на шосе, а також для пересування в інші міста. Заняття з велосипедного спорту є безкоштовними.

Успішні та реалізовані проекти

Дитячі велосипеди для Київського велотреку

На оновленому Київському велотреку відкрито нову спортивну школу (відділення ДЮСШ 7 Шевченківського району), в якій займаються діти віком від 10 років. Заняття в спортшколі є безкоштовними. Метою проекту є закупівля трекових велосипедів для тренувань дітей.

Велосипеди для юних чемпіонів

Закупівля професійних сучасних трекових велосипедів для участі дітей (вихованців ДЮСШ 7 Шевченківського району, які тренуються на Київському велотреку) у національних та міжнародних змаганнях.

Дитячі велосипеди для ДЮСШ 7

Закупівля дитячих велосипедів для тренувань початківців молодшого віку на території парків та спортивних майданчиків. Заняття в ДЮСШ 7 Шевченківського району є безкоштовними. Серйозна підготовка до велоспорту починається з перших навичок технічної їзди, виконання фігур і трюків, майстерного володіння велосипедом і собою. Від малого до великого – шлях майбутніх чемпіонів!

Спортивний інвентар для ДЮСШ 7

Метою проекту є підтримка обладнання Дитячо-юнацької спортивної школи №7 в належному стані, що дозволить забезпечувати навчальний процес та підвищувати спортивні результати вихованців. Заняття в ДЮСШ 7 є безкоштовними.